• Обновено
1 Компјутер Кукла Главата со Flaxen Долга Коса DIY Додатоци За Барби Кукли Бебе Играчки

1 Компјутер Кукла Главата со Flaxen Долга Коса DIY Додатоци За Барби Кукли Бебе Играчки

Buyers rating:
-15 % DEN 35.00
DEN 41.28

Залиха


1 Компјутер Кукла Главата со Flaxen Долга Коса Додатоци За Барби Кукла Бебе Играчки
Оваа точка одговара за 9" Кукла
Состојба : 100% сосема нов,никогаш не е пуштана со
Моден стил и е лесно да се носат
Убаво и прекрасен подарок за вашето девојче!
Материјал : Гума,Висока Температура жица перика
Боја : Како на Сликата покажува
Глава Должина : Aprox. 4.2 cm/1.65"
Глава Ширина : Aprox. 3cm/1.18"
Перика Должина : Aprox. 11cm/4.33"
Answer : ___________________________ Note : Кукли и други Додатоци НЕ се ОПФАТЕНИ
Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 2cm грешка.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 Buc Кукла Главата за Barbies
Добредојдовте на нашата продавница!

Основни карактеристики

Бренд Име:
MINIFRUT
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Тип:
Дериватни Производ
Број На Модел На:
SH-ИГРАЧКА-808
Пол:
Девојки
Димензии:
/
Предупредување:
/
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Форма:
/

Најдобри понуди