• Обновено
Евра Големина Маскирани Пижами Жените & Мажите Есен & Зима 2014 Возрасни Топло Памук Руно Onesies Pyjama Pijamas Бесплатен Превозот

Евра Големина Маскирани Пижами Жените & Мажите Есен & Зима 2014 Возрасни Топло Памук Руно Onesies Pyjama Pijamas

Buyers rating:
-35 % DEN 2215.00
DEN 3408.00

Залиха


1. Евра Големина Маскирани Пижами Жените & Мажите Есен & Зима 2014 Возрасни Топло Памук Руно Onesies Pyjama Pijamas Бесплатен Превозот
2.ткаенини : 80% памук,20% полиестер,брусен атмосфера руно
3.YKK патентите
4.Бесплатни shippinng,
Бесплатен превозот до под земји и региони :
Хонг Конг, Макао, Сингапур, Тајван, Јапонија, Австралија, Нов Зеланд, Австрија, Белгија, Швајцарија, Чешка, Германија, Данска, Шпанија, Финска, Франција, Грција, Унгарија, Ирска, Италија, Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Шведска, Велика Британија, Канада, Сад
5.Nordicway логото везени на патент pullers
6.Nordicway логото везени на kangroo џеб
7.Rib ткаенина во ракав отвори
8.Еластична бенд на нога отвори

Основни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
Нордиските Начин
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Дише, Еко-Пријателски
Стил:
Новина

Најдобри понуди