• Обновено
Stenzhorn За FoMoCo Ford судир сензор,8X23-14B006-АА,8X2314B006AA

Stenzhorn За FoMoCo Ford судир сензор,8X23-14B006-АА,8X2314B006AA

Buyers rating:
DEN 1199.52

Залиха

Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. - Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа. - Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно. КЛИЕНТИТЕ ПОЛИТИКА - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само.Ние брод во светот 2.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4. - Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа
. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3. - нашите работно време : 9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот од понеделник до недела. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. - Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Основни карактеристики

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
stenzhorn
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2

Најдобри понуди