• Обновено
Три Ratels TZ-876 17.4*13cm 1-4 парчиња автомобил налепница двојно двоглав Орел Месечината ѕвезда Отоманската Империја турк турција налепница

Три Ratels TZ-876 17.4*13cm 1-4 парчиња автомобил налепница двојно двоглав Орел Месечината ѕвезда Отоманската

Buyers rating:
-4 % DEN 60.00
DEN 62.40

Залиха


Три Ratels TZ-876 17.4*13cm 1-4 парчиња автомобил налепница авто налепница двојно двоглав Орел Месечината ѕвезда Отоманската Империја турк турски турција автомобил налепници отстранлив Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Основни карактеристики

Големина:
3 pieces, 2 pieces, 1 piece, 4 pieces
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
17.3cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
TZ-876
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
Три Ratels
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
13cm

Најдобри понуди