• Обновено
1pc Висок Квалитет Симпатична Фокс Applique Значка Везени Железо на Закрпи За Облека Налепница Поправка Diy Занает Декорација

1pc Висок Квалитет Симпатична Фокс Applique Значка Везени Железо на Закрпи За Облека Налепница Поправка Diy Занает

Buyers rating:
DEN 84.48

Залиха


Опис :
1.Одлично за DIY или шиење проекти
2.Главен Материјал : полиестер
3.Големина : 7.8 X 8.2 cm
4.Потекло : произведено во Кина
Пакетот Вклучува : 1pc Фокс везови Печ
Таму е лепак на задната страна,вие може да железо тоа на вашата облека .Но, со цел да се направи повеќе цврсто и трајни,
Ве молиме да се шие неколку едноставни бода по пеглање.
Топло Совет :
За Големина На :
Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна,големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре
За Боја :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти,следи brightness /contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
7.8*8.2cm
Број На Модел На:
A-1704
Стил:
Железо-На
Функција:
Прекрасна, Еко-Пријателски,Сосема Нов
Материјал:
Полиестер
Употреба:
DIY за облека, торби текстилни додатоци
Name2:
Diy додаток ,Декоративни Applique Налепница
Потекло:
Кина
name3:
Цртан Филм Значка,Fox Applique
Луѓе:
Деца

Најдобри понуди