• Обновено
9-14 година девојка се лето фустани децата облека студент слободно едно парче тинејџерскиот деца кратки ракави мрачно плажа облечи

9-14 година девојка се лето фустани децата облека студент слободно едно парче тинејџерскиот деца кратки ракави

Buyers rating:
-6 % DEN 743.00
DEN 790.56

Залиха


H ello, добар ден!
Добредојдовте на "NINGAIWU" магазин, ви посакувам среќен шопинг!
големина : 140cm(9-10) 150cm(11-12) 160cm(13-14)
боја : морнарица розова боја црвена
пакетот вклучува : 1 фустан

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
180103
Бренд Име:
NINGAIWU
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди