• Обновено
Ајде да се Направи Бебе Teether 50pc Бука Дрвени Круг Дрво Прстен 40mm DIY Хривнија Занаети Подарок Teething Додаток за Нега Алки

Ајде да се Направи Бебе Teether 50pc Бука Дрвени Круг Дрво Прстен 40mm DIY Хривнија Занаети Подарок Teething

Buyers rating:
-9 % DEN 1099.00
DEN 1207.68

Залиха


Природни Еко дрво прстен. Изшкуркан мазна и подготвен за употреба,
Ве молиме имајте во предвид : Поради нашите дрвени монистра се 100% природни дрвени предмети, може да се варијации во бојата и жито до производ што е прикажано на сликата.
100% НЕ-ТОКСИЧНИ
Сите наши производи се дојде недовршени (без масла или восоци се користат) за да се избегне токсичност и појава на алергиски реакции.
БЕЗБЕДНОСТ / ПРОПИСИ
Секој клиенти има одговорност да се осигура дека сите предмети направени со користење на Еко Bebe НЗ производи се во согласност со сите релевантни правила и прописи применливи на пазарот во кој клиентот сака да ги користи/ре-се продава во
Количина : 50pcs

Основни карактеристики

Бренд Име:
ајде да се направи
Материјал Функција:
bpa free
Функција:
Teether
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Возраст Опсег:
7-9 месеци
Број На Модел На:
01
is_customized:
Yes
Трговија на големо:
прифатете
Dropshipping:
прифатете

Најдобри понуди