• Обновено
10 ~ 100pcs 10мм 2pin Женски DC Адаптер LED Лента Конектор SMD 5050 лента единствена боја лента светлина брзо се поврзете на власт

10 ~ 100pcs 10мм 2pin Женски DC Адаптер LED Лента Конектор SMD 5050 лента единствена боја лента светлина брзо

Buyers rating:
-5 % DEN 228.00
DEN 239.52

Залиха


Пакет се вклучени :
10/20/50/100pcs 10мм 2 Pin Приклучок за Кабелот За СТРУЈА Женски Адаптер Производ Детали
Превозот Ние ќе брод елементи од рок од 24 часа по исплата е расчисти. Купувачот се одговорни за враќање превозот цена. Врати се прифатени во рок од 30 дена по приемот на предмети. Просторот е исполнет со пена, хартија, избегнување на лулка штета.
【 FACESEA 】 : Професионални производство LED Светла, Лажни Еден компензира Десет
Ние promsied :
1、100% фабрика директна продажба и конкурентна цена;
2、Сите предмети 100% усвојување на оригинален Бренд суровини;
3、Express ќе се нуди(DHL,Fedex,EMS и сл. Повратни информации за повратни информации од Корисниците е многу важна за нас. Оригиналното пакување, со висок квалитет, едноставни и убави. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од нарачка, Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да се заврши во рок од 7 дена. ако постои било каков проблем со вашиот купување. Картонска амбалажа, ефикасно да се спречи судир. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ако предмети пристигнат на DOA,оштетување за време на shippment, pls контактирајте со нас, прво за решение. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите
. Сите се враќа мора да се чува во оригинална пакет за размена или враќање на средствата. Плаќање прифаќаме само alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ), ако вашата цел е над 2kgs или износ над 100 долари;
4、Посветена на reshippment или целосно враќање на средствата што и ако недостасува парцела или незадоволни, 100% се обврзуваат се врати превозот со нас;
5、Никакви проблеми, pls ни e-mail со Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа; Карактеристики
Опис :
10мм 2 pin Конектори + Женски DC Моќност
Материјал : ПВЦ маска + жица
лесно да се инсталира
Должина 15 CM
Се користи за поврзување Единствена Боја на 5050 5630 5730 LED Светло Лента.

Основни карактеристики

Пакет:
10pcs 10мм 2pin, 20pcs 10мм 2pin, 50pcs 10мм 2pin, 100pcs 10мм 2pin
Број На Модел На:
FS-FC2p10mm10-100
Тип:
2pin конектор
Употреба:
за поврзување Единствена Боја на 5050 5630 5730LED Светлина Лента
Должина:
15cm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант�

DEN 774.00 910.56