• Обновено
3070 Плочка 1 × 1 со Печатење Азбука Писмо A-Z додаток bricklink DIY градење на блок тула се соберат brickset

3070 Плочка 1 × 1 со Печатење Азбука Писмо A-Z додаток bricklink DIY градење на блок тула се соберат brickset

Buyers rating:
DEN 24.00

Залиха


Пакет : OPP вреќа (Не оригиналната кутија) Бесплатен превозот преку Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус разликата меѓу Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Mail. Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус : Нема следење на број, не можете да ги пратите каде што пратката е во текот на транспортна. Кина Пост Воздух Mail : Со следење на број, можете да ги пратите пратката каде што пратката е во текот на транспортна (track & трага : www.17track.net/en ).

Основни карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
ОСВЕТЛУВААТ
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
мали делови не е за деца под 6 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
3070 плочка

Најдобри понуди