• Обновено
16mm Започнете Рог Копчето Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Топла Светот

16mm Започнете Рог Копчето Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Топла Светот

Buyers rating:
DEN 480.00

Залиха

Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише.net/en Почитувани купувачи Кога парцели за долго време не се исполнат, ние ви препорачуваме да одат на локалните поштата прашањето дали тоа ќе пристигне, некои парцели, може да треба да се оди на поштата на примачот и самиот пикап тоа. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле во рок од 24 часа 3. се користи "Додади во кошничка" 1. Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму 3. Овие трошоци се на купувачите одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации.Пакет се Вклучени : 10 x Метал Притисни Копче за Префрлање Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Оваа опција може да се користи за коло контрола во електромагнетни стартер, контактор, реле и други електрични кола Specificatios : Монтажа Намали Дупка : 16mm Операција Тип : Еден (Само Враќање) Switch Контакт : 1 NO (Нормално Отворен) Глава Облик : Рамни Max Switch Оценка : 3А/250 VAC Терминал Напишете : Завртка Тело Материјал : не 'Рѓосувачки Челик (СП е многу повеќе отпорни на абење и триење) Копчето Материјал : не' Рѓосувачки Челик Заштита Оценка : IP67/IK08 Операција Температура : -20 C - 55 C Панел Дебелина : 1 - 6mm Големина : 24mm x 18mm
Почитувани купувачот
Ние сме преку
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
4 PX Сингапур Пост НП Про
Sun You Економски Воздух Mail
OMNIVA Економски Воздух Mail
следење на број може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја
Следење на броеви може да се добиени преку оваа веб-страница : www.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
Никој
Број На Модел На:
Б-11
Количина:
10pcs
квалитет:
100%нови

Најдобри понуди

М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..400mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на оддалеченост од 70..1000mmПрилагодување на опсег

DEN 7680.00