• Обновено
Кадифен Перница Покрие housse де coussin capa де almofada decorativa троседот фрли перница опфаќа Крзно cojines kussenhoes cuscini

Кадифен Перница Покрие housse де coussin capa де almofada decorativa троседот фрли перница опфаќа Крзно cojines

Buyers rating:
-5 % DEN 223.00
DEN 234.72

Залиха

Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок qualityproducts и услуга.Ususlly ние ќе испрати вашиот парцела во рамките на 2-5 работни дена и ќе ви даде број кој може да се следи онлајн.
Пегла на обратна, средна температура.
Не кајгана. Зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.
Драги пријатели, ви Благодарам многу за се избере нашата продавница. По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо .Сите Производи се достапни,откако ќе се плати.За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.Ние имаме многу превозот опции за вас да се избере 3.
Не собори сува.Ви благодариме!!
Кадифен Перница Покрие housse де coussin capa де almofada decorativa троседот фрли перница опфаќа Крзно cojines kussenhoes cuscini
.
Не dryclean. Ви благодариме. Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !!! 6.
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : прибл 43x43 CM (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница вметнете не е вклучена )
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C. Чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката.

Основни карактеристики

Големина:
45x45 CM
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
перница маска
Шема:
Flocked
is_customized:
Yes
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Кадифен
Шаблон Тип:
Крзно
Име на производ:
housse де coussin
Употреба:
Автомобил,Дом,Троседот,Седиште
Пакет вклучувајќи:
1 компјутер Перница случај
Затворање:
скриен патент
боја:
Седум боја на располагање
Големина:
43x43cm

Најдобри понуди

Панда Дома Декоративни Памук, Лен ВИНОЖИТО Перница Покрие пчела Перница Случај за Седиште/Декоративни/Стол/Автомобил
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Панда Дома Декоративни Памук, Лен ВИНОЖИТО Перница Покрие пчела Перница Случај за Седиште/Декоративни/Стол/Автомобил

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Панда Дома Декоративни Памук, Лен �

DEN 159.00 186.72