• Обновено
MloveAcc Dragonfly Брошеви Corsages Накит Сјајна Кристал Гроздобер Brooch Кристал Голема Broches Шамија Облека Hijab Иглички До

MloveAcc Dragonfly Брошеви Corsages Накит Сјајна Кристал Гроздобер Brooch Кристал Голема Broches Шамија Облека

Buyers rating:
-15 % DEN 203.00
DEN 239.04

Залиха


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CC18248
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mloveacc
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Brooch Стил:
бренд brooch
Brooch Пол:
Жените
brooch боја:
Античкиот златна боја
Brooch Големина:
9.0*7.0 cm
Brooch Тежина:
31.5 g
brooch материјал:
Кристал,Цинк Легура
Brooch Пакет:
Бренд Картичка во Opp Вреќа
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба

Најдобри понуди