• Обновено
2 парчиња/многу 25ml 50мл 100ml Стакло Вакуум Микро Sublimator Сублимација Колба sublimating апарати

2 парчиња/многу 25ml 50мл 100ml Стакло Вакуум Микро Sublimator Сублимација Колба sublimating апарати

Buyers rating:
DEN 3024.00

Залиха


Ние сме професионални labware снабдувач од Кина. Ние сме Alibaba Злато снабдувач!
Важна Забелешка Пред Да Редослед :
1. *** Купувачите треба да ги сноси е можно увезување на доход и во однос такса ***
2. Ако купувате голема количина, ве молиме контактирајте со нас за пониска цена.
3. Ние брод на стоките од страна на курир (UPS, FEDEX, DHL..) освен Русија, што е многу побрзо отколку Пост Воздух Mail.
Стакло Вакуум Микро Sublimator Сублимација Колба sublimating апарати
со PTFE stopcock
Капацитет на longneck колба : 25ml, 50мл, 100ml.
Големина на СВ заеднички : 24#.
Материјал : Borosilicate стакло.

Основни карактеристики

Капацитет:
50мл, 100ml, 25ml
Класификација:
Колба
Бренд Име:
JA-HELY
Број На Модел На:
JH1755

Најдобри понуди