• Обновено
Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски 1set Macaron Декоративни Алатка Кифла/Торта/Десерт DIY Мувла

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски 1set Macaron Декоративни Алатка Кифла/Торта/Десерт DIY

Buyers rating:
-15 % DEN 268.00
DEN 315.84

Залиха

Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
превозот :
1. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
HY11-004
Бренд Име:
Longzang
боја:
случаен
Големина:
дијаметар
Тежина:
вкупната тежина
Пакување:
1set/opp

Најдобри понуди