• Обновено
Црна 7/8 22mm Универзална Пред Мотоцикл Кочница Спојки Господар Цилиндричен Резервоар држела За Јамаха Suzuki Хонда CB400

Црна 7/8 22mm Универзална Пред Мотоцикл Кочница Спојки Господар Цилиндричен Резервоар држела За Јамаха Suzuki

Buyers rating:
-12 % DEN 991.00
DEN 1126.08

Залиха

Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работно време : 09 : 00-18 : 00 GMT+8, Хонгконг време.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-60 Работни денови за испорака за различни земја. Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена.Ако објектот не работи по истекот на 30 дена, ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. Од понеделник до сабота.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа.
Подобар производ препорака
- Ставка Опис -
Црна 7/8" 22mm Универзален Мотор Предна Кочница Спојки Господар Цилиндричен Резервоар држела
Опис :
>Универзален за повеќето моторцикли кои имаат 7/8" (22mm) инчен справи со бар
> Резервни 100% сосема нов
> Висока класа квалитетот и многу издржливи
> Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Црна
Огледало тема : 10мм
Создаден големина : 14mm Позиција : Десно или Лево
Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот Мотор пред наддавање Fitment :
Универзален се вклопува во 7/8" 22mm handlebars
Пакет се вклучени :
1x Мотоцикл Handlebar Кочница Господар Цилиндар
1.

Основни карактеристики

боја:
Десно, Лево
Бренд Име:
аркадна
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
Спојката Кочница Господар Цилиндар
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
1inch
боја:
Црна

Најдобри понуди

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00
3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40
P80C592FFA P80C592 PLCC68
  • Обновено
Оценка на клиентот:

P80C592FFA P80C592 PLCC68

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 492.00 534.72
stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40