• Обновено
Флексибилни Црна Tr90 Половина Рамка Полу Rimless Читателот Читање Очила Со Случајот F05

Флексибилни Црна Tr90 Половина Рамка Полу Rimless Читателот Читање Очила Со Случајот F05

Buyers rating:
-15 % DEN 188.00
DEN 220.80

Залиха

Боја : Црна/Црвена Материјал : TR90 Практична и издржлива, подобрување на видната острина. Модерни кул изглед, fiy повеќето лицето форма и големина. Strengh : Црна : +1.00/+1.50/+2.00/+2.50/+3.00/+3.50/+4.00 Црвена : +1.00/+1.50/+2.00/+2.50/+3.00/+3.50/+4.00 Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Обложување:
HC
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Леќа Ширина:
5.2 cm
Рамка Материјал:
Титаниум
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
2,2 см

Најдобри понуди