• Обновено
Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција

Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција

Buyers rating:
-20 % DEN 438.00
DEN 547.68

Залиха

40 /многу
2 парчиња / многу
Моден рачно изработени Кристал Shamballa Хривнија Розова Shamballa Хривнија 2 парчиња Бесплатен Превозот САД$ 8. Време на испорака : 3 дена
4).
2 парчиња Сина Shamballa Белегзии Жените рачно изработени Кристал Диско Топка Монистра Хривнија Прилагодливи US$ 8.40 /многу
2 парчиња / многу
Моден рачно изработени Кристал Shamballa Хривнија Небото Сино 2 парчиња Бесплатен Превозот САД$ 8. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .40 /многу
2 парчиња / многу
ЦРНА SHAMBALLA ХРИВНИЈА ВИСОК КВАЛИТЕТ КРИСТАЛНО ДИСКО ТОПКИ СЈАЈНА МОНИСТРА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 8. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Материјали : акрилик
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.40 /многу
2 парчиња / многу
Моден Прилагодливи Кристал Shamballa Хривнија Пурпурна 2 парчиња Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
11 парчиња / многу
Трговија на големо 50pcs 10мм Глина, Отворајќи Диско Топка Кристал Кристал Shamballa Монистра Pick & Меша Бои US$ 16.50 /многу
50 парчиња / многу
10мм Светло Виолетова Кристал Диско Топка Shamballa Монистра Одговара Обетки Наоди Накит 24 PCS/МНОГУ US$ 8. Тежина : околу 8g/pc
5).40 /многу
2 парчиња / многу
2 парчиња 10ММ Shamballa Белегзии Микро Отвори AB CZ Диско Топка Мушка 10ММ Слободни Брод US$ 8.40 /многу
2 парчиња / многу
Црвениот Кристал 10ММ Диско Топка Прилагодливи Shamballa Хривнија Chrismas Подарок Бесплатен Превозот САД$ 8. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.50 /многу
24 парчиња / многу
.

Основни карактеристики

Метална боја:
Микс од бои, Сина, Црвена, Зелена, Црна, Виолетова, Бела, Портокалова, Розова, Жолта, розева Роза
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Девојки
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
about 18cm
Тежина:
about 8g
Мушка големина:
за 8mm
боја:
10 бои
Количина:
24pcs
is_customized:
Yes

Најдобри понуди