• Обновено
Цветни Криви Плоштадот Монистра Изолација Накит Наоди L617 25pcs 9.8x9.8мм Антички Сребрен

Цветни Криви Плоштадот Монистра Изолација Накит Наоди L617 25pcs 9.8x9.8мм Антички Сребрен

Buyers rating:
-30 % DEN 100.00
DEN 143.52

Залиха

) може да биде подолго од вообичаеното време. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот,потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници.6 mm
1inch= 25. Во случај да сте го добиле погрешен објект,Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Превозот Услови Стандард на Услуги е YANWEN Пост Експедитивни Услуги е Кина пост EMS,UPS-от,FEDEX,DHL. За нас започна Монистра&Накит Снабдување бизнис во 2012 година,кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти! Сега ние треба да стане професионална снабдувач,и да се обезбеди монистра накит да клиенти од целиот свет,Ние сме во љубов на монистра, накит ,ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи,ви Благодариме за да ни даде можност да послужи за вас,ние ќе се потрудиме за вас!. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 работни дена. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.8мм Антички Сребрен Флорални Криви Плоштадот Монистра Изолација Накит Наоди L617
Материјал : цинк легура(без олово)
9.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Објектот Тежина:
1.3g
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
L617
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Најдобри понуди