• Обновено
година нови есенски и зимски стил на корејски моден викенд тенок мажите долги волнени грб се сврти надолу јака еден гради overcoat

година нови есенски и зимски стил на корејски моден викенд тенок мажите долги волнени грб се сврти надолу

Buyers rating:
DEN 4646.40

Залиха

Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција. Таму може да биде 2-3cm грешка. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините се случуваат Купувачи во земјата.4
110
129
64
XXL
48.
Опис Големина
Прирачник Мерка. Ви благодариме. Ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот . Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Стоката код : A321-F03-P100. Ви благодариме.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.9
63
XL
47. ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
М
45
100
126
62
L
46.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Фланелен
Број На Модел На:
A321-F03-P100
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Бренд Име:
GUIXIANG
Облека Должина:
X-Долго
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Големина:
M L XL XXL
Времето на пазарот:
2016 година
Сезоната:
есен, зима
Стил:
Моден

Најдобри понуди