• Обновено
XNEMON 1 Компјутер Ролан Сечење Плотер Сечилото Носителот + 5 Компјутери 45 Степен Ножеви Винил Машина за Graphtec CB09

XNEMON 1 Компјутер Ролан Сечење Плотер Сечилото Носителот + 5 Компјутери 45 Степен Ножеви Винил Машина за Graphtec

Buyers rating:
-40 % DEN 278.00
DEN 464.16

Залиха


Ролан Сечење Плотер Сечилото
Материјал : Волфрам Челик
Количина : 5 Компјутери
Диплома : 45°
Должина на ножот : 23 mm
Сечилото Дијаметар : 2 mm
Носителот Должина : 57 mm
Карактеристики :
1.Издржливи и практични.
2.Нема рѓа и анти-статички.
3.Најдобри перформанси со висока прецизност
4.45°дизајн се вклопува во повеќето од сечење плотер.
Пакет Се Вклучени :
5 x Ножеви за Сечење Плотер
1 x Сечилото Носителот
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник measurin g, ве молиме овозможи 1 ~ 3 мм грешка, отколку к вас.

Основни карактеристики

Бренд Име:
XNEMON
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Chamfer Крајот Мелници
Број На Модел На:
SKU00996
Дијаметар:
2mm
Вкупна Должина:
23mm
степен:
R0.1

Најдобри понуди