• Обновено
3.5-5.5 инчен Универзална Долго Рака Прилагодливи Автомобил Phone Држач За Gps За iPhone5 6 7 Плус За Samsung S8 7 6 За возење Безбедност

3.5-5.5 инчен Универзална Долго Рака Прилагодливи Автомобил Phone Држач За Gps За iPhone5 6 7 Плус За Samsung

Buyers rating:
DEN 431.04

Залиха


2017 Нов Дизајн Долго Рака Прилагодливи Автомобил Phone Држач За Iphone 6 7 Plus/5s Стојат Поддршка 3.5-5.5 инчен За GPS Samsungs7 работ S8 Спецификации :
1. Боја : црна
2. Материјал : Полимер meterial
3.Прилагодливи инчен : 3.5"-5.5" Пакет се вклучуваат : 1 автомобил телефон Носителот

Основни карактеристики

Бренд Име:
IniZeal
Компатибилен Бренд:
Универзална
полнач:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Број На Модел На:
Универзална

Најдобри понуди

UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 113.00 122.40
XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W / Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWGЖица должина : 10cm (�

DEN 88.00 93.12
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80