• Обновено
Висок квалитет 2018 Бренд на Луксузни Лето Стил Жените Глуждот Пумпи Потпетици Тока Вдлабната Кожа Жена Чевли Панк Жените Пумпи

Висок квалитет 2018 Бренд на Луксузни Лето Стил Жените Глуждот Пумпи Потпетици Тока Вдлабната Кожа Жена Чевли

Buyers rating:
-40 % DEN 1452.00
DEN 2420.64

Залиха


Ве молиме оставете порака за вашата евра големина и footlength кога ќе се направи нарачка. Жените Чевли Големина на Табелата ( Напомена : ќе добиете Кинески големина ) НИ ЕВРА, велика БРИТАНИЈА, Бразил Кинески Инчи CM 4-4.5 34 2-2.5 31 33 8.46 22 5 35 3 32 35 8.66 22.5 5.5 36 3.5 33 36 8.86 23 6 36 4 34 36 9.06 23 6.5-7 37 4.5-5 35 37 9.25 23.5 7.5 38 5.5 36 38 9.45 24 8 39 6 37 39 9.56 24.5 8.5 39 6.5 38 40 9.84 25 9 40 7 39 41 10.04 25.5 9.5-10 41 7.5-8 40 42 10.24 26 10.5 42 8.5 41 43 10.43 26.5 11 43 9 42 44 10.63 27

Основни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Број На Модел На:
219-1
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Пумпа Тип:
Гладијатор
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Декорација:
Тока
Процесот:
Лепило

Најдобри понуди

Нов Краток Посочи Пети Зима Голема Големина Сјајот Пред Чипка Секојдневен Глуждот Чизми За Есен 10 Розова Оптоварување
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов Краток Посочи Пети Зима Голема Големина Сјајот Пред Чипка Секојдневен Глуждот Чизми За Есен 10 Розова Оптоварување

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 8.5 cm / 3.3 инченШирина : 7.5 cm

DEN 2705.00 4226.88
Женска Отвори Пети Тока Рака Назад Патент Секојдневен Висина Зголемување На Оптоварување Високи Потпетици Гладијатор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Женска Отвори Пети Тока Рака Назад Патент Секојдневен Висина Зголемување На Оптоварување Високи Потпетици Гладијатор

Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката

DEN 4070.00 5088.00