• Обновено
Бесплатен Превозот Водоводџија алатки 20-32-милиметри 220V 600W контрола на Температурата топла топи машина машина за заварување пластични цевки

Бесплатен Превозот Водоводџија алатки 20-32-милиметри 220V 600W контрола на Температурата топла топи машина машина

Buyers rating:
-5 % DEN 1573.00
DEN 1656.00

Залиха


Ј-001 D Моќност : 600 W Напон : 220 V/110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE/ppr/пвц/вода гас геотермална ppr цевки заварување Машина Димензии : 20мм до 32-милиметри Тежина : 1.4 кг Боја : Сива Контрола на температура : 0 280 работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри Бесплатен Превозот Температура controled PPR Цевка Цевка Заварување Машина AC напон 220 V 600 W 20-32-милиметри да го користите ако заварување машина е нова,но заварување мувла загуба или фира не,не, не грижете се,збир на заварување делови бесплатно за вас.
кога ќе го купите ppr заварување машина, 5 U стеги ќе ви даде како подарок .

Основни карактеристики

моќност:
600W
Напон:
220V
Фреквенција:
50
Употреба:
пластични заварчик
Димензии:
20-25-32
Тежина:
1500g
Број На Модел На:
Ј-001D
Бренд Име:
JIANHUA
Материјал:
црна пластична рачка

Најдобри понуди