• Обновено
Tuxedo магичен свадба, матурска формално одговара на младоженецот машка облека директна услуга машки формална облека костим поставите пејач партија XXS-XXL

Tuxedo магичен свадба, матурска формално одговара на младоженецот машка облека директна услуга машки формална

Buyers rating:
-27 % DEN 2418.00
DEN 3312.00

Залиха


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС/Евра големина. ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!! ВНИМАНИЕ : Pls дозволете 1-2cm(0.4-0.7 во) грешки на мерењата.
детали за производот
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Модални
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Бренд Име:
LOBUDEK
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
Англија Стил
Пол:
Мажи
користат за:
младоженецот свадба пејачка, танчерка матурска бар партија фаза носи перформанси
Големина:
XXS, XS S, M,L,XL,XXL
Ткаенина Тип:
Chiffon

Најдобри понуди