• Обновено
N11P-GE-А1 N11P МОБ А1 нови оригинални BGA чипсет за лаптоп бесплатен превозот

N11P-GE-А1 N11P МОБ А1 нови оригинални BGA чипсет за лаптоп бесплатен превозот

Buyers rating:
DEN 1070.40

Залиха


На лемење процесот е комплициран.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобрите клиенти услуги.се враќа, ако делови кои се користат со машини, нема да биде прифатлив. Пред купување, треба да се разгледа 3 точки :
1) да Имаат сте го купиле право чипови?
2) Дали имате соодветна опрема?
3) Дали сте умен доволно да лемење на чипови?
Нашата предност
нашата компанија е специјализирана во BGA чипови за над 10years.
Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.
Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор на Медијацијата ќе биде процес веднаш и тоа трае 7-10 работни дена за да стигнат до вашата сметка. На тој начин, со цел да се избегне квалитет проблем, ние препорачуваме да се стави во внатрешноста на печење комора за најмалку 24 часа на 100°-110°.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. Чипови ќе, како резултат на тоа, умре.
Испорака
1.
За мала количина на чипови, тие се изложени на воздух по се преземат надвор од пакетот.
Ние сме многу запознаени со ефикасноста на чип.
Гаранција
1. И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби.
Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО. Лемење/замена на чипови мора да биде управувана од страна на инженери кои имаат умешен вештини. Затоа тие веројатно ќе се придржуваат до некои влажност.
Се враќа
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feeback е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.

Основни карактеристики

Бренд Име:
BXV
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
N11P-GE-A1
is_customized:
Yes
Пакет:
BGA

Најдобри понуди

Пневматски Воздух Шрафцигер воздухот алатки Злато позлата индустриски воздух завртка возачот економски тип бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пневматски Воздух Шрафцигер воздухот алатки Злато позлата индустриски воздух завртка возачот економски тип бесплатен

Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пра

DEN 1286.00 1714.56
Оригиналниот RTXL185-240 1000BASE-T SFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Оригиналниот RTXL185-240 1000BASE-T SFP

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин�

DEN 1612.80