• Обновено
Кукла Додатоци се Прикаже на Мебел и апарати за Домаќинство Минијатурни Играчка За Барби Кукли За Чудовиште Висок кукли Мини клима уред

Кукла Додатоци се Прикаже на Мебел и апарати за Домаќинство Минијатурни Играчка За Барби Кукли За Чудовиште Висок

Buyers rating:
-30 % DEN 164.00
DEN 234.24

Залиха


Кукла Додатоци се Прикаже на Мебел и апарати за Домаќинство Минијатурни Играчка За Барби Кукли За Чудовиште Висок кукли Мини клима уред
Мебел само, кукли не се вклучени. Боја случајно се испратени.
Големина : за 4.2*2*12.5 cm
Тоа доаѓа со мали парчиња, можеби ќе треба некои пациентот да се постави за нив.
Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

боја:
случаен боја
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
мебел за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Мебел
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Најдобри понуди