• Обновено
Бесплатен превозот ! моно Жолта 90T/230mesh-48um-165cm-50meters дијаметар тема полиестер екран мрежа со повисок квалитет

Бесплатен превозот ! моно Жолта 90T/230mesh-48um-165cm-50meters дијаметар тема полиестер екран мрежа со повисок

Buyers rating:
DEN 9024.00

Залиха

Со својот висок квалитет на производите и преференцијални цени за да победи на признавање на широка маса на потрошувачи.,Ltd е основана во 1999 година години,& се наоѓа во Шангај,Кина
Еден од производителот специјализирана во екран полиестер мрежа&Најлон мрежа, ние имаме богата производство искуство, нашата компанија специјализирана во производство на различни видови на печатење и боење, печатење JF, ЈП, DF, DFP, DPP, индустриски филтрација, храна, хемиската индустрија, хартија одлуки, заштита на животната средина, како што се најлон, полиестер матични мрежа, спирала нето нето, сите видови на чист памук, полиестер, polyamide, полипропилен филтер ткаенина, не-плетени ткаенини, како што се акупунктурата, производи се широко се користи во текстил печатење и боење, печатење, керамика, стакло, боја на хартија, печатење, маркетинг, рекламирање, уметности и занаети, храна, медицинска, филтрирање, облека печатење и други индустрии.
ПОЛЕ ЗА ПЕЧАТЕЊЕ НА ЕКРАН МРЕЖА АПЛИКАЦИИ :
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ :
1 : Прво, roll-во-се тркалаат, а потоа во PVC кеса;
2 : Картон со водоотпорен sailcloth
3 : Welcome : вашиот бренд и метри може да се печатат на работ на решетката
4 : Welcome : вашиот shiiping марка може да се отпечатат на картон површина
ИСПОРАКА МЕТОДИ :
Нашиот Извоз Тренд :
НАШИТЕ УСЛУГИ :
ЧПП ( Често Поставувани Прашање ) :
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние можеме заедно да дискутираат добро, ние ќе направиме се најдобро да ги задоволи вас.Ви Благодарам ! ! !.

Основни карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Екран Пребивање Материјал:
Полиестер влакна
Број На Модел На:
FED201704W888
Бренд Име:
XINLANISNOW
Употреба:
Печатење
боја:
Жолта
Ширина:
65inch/165cm
Материјал:
100% Полиестер
дијаметар нишка:
48um
MOQ:
50M
is_customized:
Yes
Monofilament Стил:
Yes
Ткаат Тип:
Обична
mesh count :
90T(230mesh)

Најдобри понуди