• Обновено
Дигитален LCD Дисплеј Алкохол Тестер Отворот коишто се слушаат Сигнализација Breathalyzer Паркинг Gadget Аналитичар Со Клучните Chanin

Дигитален LCD Дисплеј Алкохол Тестер Отворот коишто се слушаат Сигнализација Breathalyzer Паркинг Gadget Аналитичар

Buyers rating:
-20 % DEN 422.00
DEN 527.52

Залиха

Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !
1. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Да не се дозволи било течноста навлезе во сензор.
Карактеристики :
Сосема нов Дигитален Дисплеј Здив Алкохол Тестер
Дигитални алкохол тестер со коишто се слушаат сигнализација
Опсег : 0.0 g
Пакување Димензии : 142.0 mm
ПРОДАЖБАТА ТОЧКА
1.По пиење,препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање,бидејќи алкохолот
потребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење,и остаток на алкохол во устата е потребно време за да прахосвам.Не користите бензен,бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер . Патент и Greenwon Бренд на Производ
3. Ние прифаќаме Alipay.1 g/l
Загрее Време : Помалку од 10 Сек
Време на одговор : Помалку од 5 Сек
Тест Опсег : 0. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.За да добиете повеќе точни резултат на тоа,растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу секој тест. Добар по продажба на услуги
Пакет Содржина :
1 x Здив Алкохол Тестер со Оригиналната Боја на Кутијата
6 x Совети
1 x Упатство ( на англиски јазик и руската Верзија )
За нас :
Сертификат :
1.9 g/l, тестот опсег.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
AT-68S
Бренд Име:
greenwon

Најдобри понуди

2 парчиња/многу ТОПЛА ПРОДАЖБА Монета-управувана Здив Алкохол Тестер AT309 Земање Здив Време За 5 Секунди Континуирано
  • Обновено
Оценка на клиентот:

2 парчиња/многу ТОПЛА ПРОДАЖБА Монета-управувана Здив Алкохол Тестер AT309 Земање Здив Време За 5 Секунди Континуирано

Ние прифаќаме Alipay.AT819 монетауправувана Здив Алкохол Тестер, е дизајниран за мерење на концентрација на �

DEN 23494.00 28650.72