• Обновено
2018 mst9000 + автомобилот сензор сигнал симулација алатка mst-9000 + Авто ЕКИ Поправка Алатки работи на сите автомобили 2 години гаранција

2018 mst9000 + автомобилот сензор сигнал симулација алатка mst-9000 + Авто ЕКИ Поправка Алатки работи на сите

Buyers rating:
DEN 32400.00

Залиха

Овој Сензор Сигнал Симулација Алатка е одговара за мулти-бренд автомобили направени во Азија, Европа, САД. Промена на квалитетот на вентил за да се вози
20.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примена на. Продолжување На Корисникот
Повратен сигнал : магнетни сигнали, Сала сигнали, оптички сигнали :
1. Burglar отпор симулација
39. Кислород сензор сигнал симулација (авто јачина)
24.Автомобилот сензор динамичен дијагноза, мотор, менувач, ABS, воздушни-conditin, Immo итн.Сите автомобили Actuator експерти
Tachometer, броило, компресор контрола модул, инјектор, палење серпентина, палење модул, фреквенција и пулс ширина контрола електромагнетниот вентил, stepper мотор (четири лејн, шест-лејн), автомобил аудио засилувачи, итн. Палење серпентина возачот
16.Сите автомобили чудак сигнал симулација експерти
Тоа може да се постави произволна излез waveform, може да се произведуваат сите модели на денешната мотор вратило, camshaft сигнали (Сала, магнетен, оптички сигнали), бранови податоци, бранови мемориска картичка од долгорочна конзервација, бранови податоци за слободен онлајн новости.
Овој Автомобил Сензор Сигнал Симулација Алатка е indispensive автомобил ЕКИ поправка алатка, со ново ажурирање и повеќе стабилна функција. По многу години R&D и за време на надградби, сега нашиот сензор siginal симулација експерт е најстариот поправи набавка на опрема со однапред технологија за многу работилница и автомобилот обука на училиште. Tachometer диск
11. Пумпа реле симулација
33. Аудио сигнал излези, моќност засилувач возачот
35. Автоматски менувач влез и излез вратило сигнал симулација
3. Палење модул диск
17. Зголемување симулираат удар сензор функција, излезната порта се KS1, KS2
2. Инјектор симулација
30. Корисниците може да се постави на моторот, систем за контрола, независно од различни видови на чудак сигнал излез (за сите модели на компјутер-управувано)
2.

Основни карактеристики

моќност:
5w
Електронски:
No
Име На Модел:
MST9000+
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
110v 220v
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
25inch
Тип На Објект:
Воздушното Перниче Скенирање Алатки & Симулатори
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Должина:
65inch
Објектот Висина:
20inch
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Тежина:
9.8kg
Специјални Функции:
USB
Гаранција:
најновите
квалитет:
НАЈДОБРИ

Најдобри понуди

STK20C04-W45 DIP28
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STK20C04-W45 DIP28

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 1392.00