• Обновено
Кинески ги красат стариот jade Статуа Змеј човек

Кинески ги красат стариот jade Статуа Змеј човек

Buyers rating:
-31 % DEN 794.00
DEN 1151.52

Залиха

Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Но, работите понекогаш се случи.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Имаме нашата продавница во кина.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Ние collecte ги форма лични колектор. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. На 7-15 дена.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Основни карактеристики

Тема:
Ангел
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Античкиот Имитација
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Најдобри понуди

Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ

Доволно смола дијаманти.Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5 D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот

DEN 233.00 338.40