• Обновено
Бесплатен превозот 22*13cm пластични led бел Handbell Трепкачко Светло Tambourine Играчка за Фестивал Партија Навива

Бесплатен превозот 22*13cm пластични led бел Handbell Трепкачко Светло Tambourine Играчка за Фестивал Партија

Buyers rating:
DEN 403.20

Залиха


1. име : led трепка tambourine
светла боја : боја се менува
боја : зелена,розова,сина,бела
N .W : 160 g
материјал : пластика
големина : 22*13 CM
2. секој бел имаат 3 батеријата батеријата може да се замени
3.најдобрите подароци за деца и возрасни

Основни карактеристики

Бучава Производител Тип:
Власт Бел
Материјал:
Пластични
Повод:
Партија,Големиот Настан
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF
производство име:
led трепка tambourine led rattles
светла боја:
боја се менува
Материјал:
Пластични
Големина на:
22*13cm
Н. Ж:
160g
боја:
розова,зелена,сина,бела
Префрлете:
за вклучување/исклучување
Батеријата:
3pcs AG13(замени)
Пакет:
1pcs/opp вреќа

Најдобри понуди