• Обновено
Мажи и жени, бремени жени и деца се потребни за Патување за еднократна употреба тоалет седиште покрие мат водоотпорни тоалетна хартија подлога

Мажи и жени, бремени жени и деца се потребни за Патување за еднократна употреба тоалет седиште покрие мат

Buyers rating:
-35 % DEN 31.00
DEN 47.52

Залиха


Мажи и жени, бремени жени и деца се потребни за Патување за еднократна употреба тоалет седиште покрие мат 100% водоотпорни тоалетна хартија подлога
Карактеристики 100% дрвна целулоза безбедна и чиста. оригиналниот Потреби на бремените жени Посебна Потреба мажите, треба да бидат од женски пол Мажи Тоалет a, вирусот на тоалет a, тоалет Валкани, тоалет, се заразни болести на Луѓето сите, јавни тоалети сите, треба да се користи тоалетна хартија подлога на целиот Материјал : 100% суровини и дрво целулоза природни Должина x Димензии : 44 x 38 cm

Основни карактеристики

боја:
1 buc, 5pcs, 10 компјутери, 20 компјутери, 50 компјутери
Материјал:
Хартија
Расположливиот:
Yes
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Стил:
Еден-парче Сет
Тип:
Расположливиот Тоалетна Хартија
Број На Модел На:
P-34655
боја:
Позитивни, нагоре, бела / Дното надолу, сина
Големина:
38 X 44 cm

Најдобри понуди