• Обновено
SKTOO 2 ПАРЧИЊА За Chrysler 300C / фендер светла / Страна пак светилка/ маркер светилки / ширина светлина

SKTOO 2 ПАРЧИЊА За Chrysler 300C / фендер светла / Страна пак светилка/ маркер светилки / ширина светлина

Buyers rating:
-14 % DEN 825.00
DEN 959.52

Залиха


2 ПАРЧИЊА За Chrysler 300 C / фендер светла / Страна пак светилка/ маркер светилки / ширина светлина
Ве молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е наведена во табелата подолу, а кои се дел на вашиот сензор натпревари еден подолу за што ние не можат да прифатат се враќа за предмети се подредени по грешка! Со ставање на понудата ќе се потврдува дека сте го проверува компатибилноста На најдобар начин да се провери компатибилноста е да се провери дел на вашиот стар единица ако е можно, или да се јавите на вашиот главните дилери на потребните дел број. 1.Директни онлајн плаќање.се однесуваат на 2.Бидете сигурни дека сите информации е десно.Ве молиме контактирајте со нас во време ако сакате да ги промените адресата,ако не,парцели изгубиле или да се вратат назад во Кина,купувачот треба да ја плати на косата. Сите добра се проверени и ние вети дека ќе нема квалитет проблем пред пратката.ако вашите производи имаат квалитет проблем,купувачот треба да се покаже Етикетата на Производот,треба да пакет добро,треба да го плати превозот на трошоците за враќање назад. Забелешка : Ако стоката ќе се вратат не е наш,ние ќе го фрли далеку! нема враќање! не го препрати до вас!Ве молиме бидете сигурни дека стоката ќе се врати тоа е наш! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Материјал Тип:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
0.1
Име На Модел:
300C
Автомобил модел:
За Chrysler 300C
Објектот Дијаметар:
5
Објектот Висина:
5inch
Бренд Име:
SKTOO
Објектот Должина:
10inch
Модел Година:
Други
Специјални Функции:
Страна пак светилка
Објектот Ширина:
8inch

Најдобри понуди