• Обновено
5W КОЧАН LED Флексибилни Црева Светлина Клип Маса Светилка Менгеме Табела светла за Читање на Современ Моден Дизајн Книга за Читање Ноќ Светилки

5W КОЧАН LED Флексибилни Црева Светлина Клип Маса Светилка Менгеме Табела светла за Читање на Современ Моден

Buyers rating:
-5 % DEN 766.00
DEN 806.40

Залиха

5 W КОЧАН LED Флексибилни Црева Светлина Клип Маса Светилка Менгеме светла за Читање на Современ Моден Дизајн Книга, Светлата за Читање Ноќ Светилки
Спецификации :
Предмет Тип : Биро Светилки
Телото Боја : Бела
Напон : 100-240 VV
Материјал : ABS / Алуминиум
Извор на светлина : LED Светилки
Број на LED : 1pcs Кочан
Е Светилки Вклучени : Да
Осветлување Боја : Бела
Тип на прекинувач : Shift префрлате
Извор на енергија : За AC
Кабел должина : 1.3 метри
Карактеристики :
1pcs КОЧАН светла LED светилки
Енергија-заштеда, око за заштита
Погодни за читање ,не му наштети на очите.
LED светилки живот трае до 50.000 часа
Smart допир осветлување : Вклучување/Исклучување на жица на светилка
Простор за Заштеда на енергија : менгеме база,лесен за носење и употреба
Моќта на поврзување : ЕУ/САД приклучок
Мека светлина ја осветлува вашата тастатура без нарушување или вознемирувачка другите.
Флексибилни gooseneck дизајн за оптимална видливост и прецизни осветлување.
Пакет се вклучени :
1 x Табела Светлина

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Бела тело НИ го приклучокот, Бела тело на ЕУ приклучок
Тип На Објект:
Книгата Светла
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Е Батерии Вклучени:
No
Бренд Име:
Aixy
Карактеристики:
Модерен, едноставен и моден дизајн ќе naturall
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Батерија:
Алкална
Wattage:
5W
Број На Модел На:
биро светла

Најдобри понуди

Флексибилни Клип LED Табела Светлина USB LED Книга Светлина Батерија Управувана Биро Читање Книга Светилка Еднокреветни/Двокреветни
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Флексибилни Клип LED Табела Светлина USB LED Книга Светлина Батерија Управувана Биро Читање Книга Светилка Еднокреветни/Двокреветни

Карактеристики : Лесен за употреба Здрав клип делува како една стабилна база, дозволувајќи им на светли

DEN 175.68