• Обновено
Креативни 8 Стилови Животински Облик на Дрво Увеселителен парк Чај Кафе Мат Подлога Кујна Додатоци 10pcs/многу M5126

Креативни 8 Стилови Животински Облик на Дрво Увеселителен парк Чај Кафе Мат Подлога Кујна Додатоци 10pcs/многу

Buyers rating:
-5 % DEN 487.00
DEN 512.16

Залиха


Објектот Спецификација :
Материјал : Дрвени
Бои : 8 Стилови(Pls кажете ни кој стил ви се допаѓа најдобро откако ќе се направи ред,или ќе испрати произволна боја за вас.)
Големина : 7.8*11.8 cm Згусне 0.4 cm
Тежина : 20g
Пакување : OPP Кеси

Основни карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Материјал:
Дрво
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
M5126
Големина:
7.8*11.8*0.4cm
Тежина:
20g

Најдобри понуди