• Обновено
Замена на Резервни Делови Сина 120*60mm HEPA Филтер за Филтрирање на Воздухот со Високо Ефикасни за XV-11 XV-12 XV-21 Робот Правосмукалка

Замена на Резервни Делови Сина 120*60mm HEPA Филтер за Филтрирање на Воздухот со Високо Ефикасни за XV-11 XV-12

Buyers rating:
DEN 296.64

Залиха


HEPA Филтер
Замена на Резервни Делови Сина 120*60mm HEPA Филтер за Филтрирање на Воздухот со Високо Ефикасни за XV-11 XV-12 XV-21 Робот Правосмукалка
Име На Производ
HEPA Филтер
Тип
Робот Правосмукалка Делови
Производи
1pcs
Материјал
HEPA
Тежина
0.02 kg
Димензија(mm)
120*60mm
Погоден за
XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 XV-Потпис Потпис Рпи
Тоа може да филтер micron прав за да се спречи секундарната загадување. И тоа исто така може да спречи прашина во работата центарот на мотор.
ние укажуваат на тоа дека треба да ја замени филтер на секои 3-4 месец, за да се подобри ефикасноста на работата. Тоа не е само fiter прашина и зголемување на работниот век, но исто така и намалување на загадувањето.
1) XV-11 2) XV-12
3) XV-14 4) XV-15
5) XV-21 6) XV-Потпис
7)Потпис Рпи
1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Основни карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
XV-21
Име на производ:
HEPA Филтер
Тип:
Правосмукалка Делови
Функција:
Замена
Погоден за:
XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 XV-Потпис Потпис Рпи
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
HEPA
боја:
сина и бела
Индустриска Употреба:
Апарати за домаќинство
Пакет:
картон
Големина:
120*60mm

Најдобри понуди