• Обновено
2017 ЕУ Стандард Smart Home Dimmer Прекинувач, Стандардите на Еу AC 220~250V Далечински& Dimmer Ѕид Светлина Прекинувач,ИС-C701DR-15 за LED светло

2017 ЕУ Стандард Smart Home Dimmer Прекинувач, Стандардите на Еу AC 220~250V Далечински& Dimmer Ѕид Светлина

Buyers rating:
-5 % DEN 1502.00
DEN 1581.60

Залиха


Предмет Тип : Прекинувачи
Далечински Растојание :
Сертификација : CE,Ro HS
Тип На Прекинувач : Далечински Управувач
Гаранција : 1 година
Број на модел : ИС-C701 DR-15
Функција : Ѕид Светлина Далечински Dimmer Прекинувач (Далечински контролер не е вклучена)
Панел Материјал : Калено Кристално Стакло Panel
Само Конзумирање на Моќ : Помалку од 0.1 m W
Работна Околина : -30~70 Centigrade; помалку од 95% RH
WMechanical Век : 100,000 пати
Max. Напон : 250 V
Max. Струја : 5 A
Големина : 80mm*80mm*40mm
Пакување : 1*Dimmer Префрлате

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
ИС-C701DR-15
Далечински Растојание:
30m
Гаранција:
1 година
сертификација:
FCC,CCC
Карактеристики:
dimmer префрлате
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00
Оригиналниот вистински switch НН-22A
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Оригиналниот вистински switch НН-22A

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�

DEN 5916.00 6960.00