• Обновено
За BMW Серија 3 F30 316i 320i 328i 2013 - 2017 Ко-пилот Централна Контрола Инструмент Капак Декорација Калапи Гарнитури Покрие Трим

За BMW Серија 3 F30 316i 320i 328i 2013 - 2017 Ко-пилот Централна Контрола Инструмент Капак Декорација Калапи

Buyers rating:
-16 % DEN 1548.00
DEN 1843.20

Залиха

Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. 3 M лента на објектот назад, ве молиме инсталирајте ја внимателно 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За BMW серија 3 F30 316i 320i 328i 2013 - 2017 левата рака drive ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
lapetus
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Левата рака Диск Модел Само
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
За BMW серија 3 F30 316i 320i 328i 2013 2014 2015 само

Најдобри понуди