• Обновено
Нови мултифункционален 5 дупка ѕидниот штекер flapper со LED ноќ светлина Близнак полнење преку USB приклучок за DC 5.0 V/2400mA

Нови мултифункционален 5 дупка ѕидниот штекер flapper со LED ноќ светлина Близнак полнење преку USB приклучок

Buyers rating:
-20 % DEN 763.00
DEN 954.24

Залиха


Производ Карактеристики и Придобивки 1, Креативно да заедничка моќ приклучоци и USB dc напојување приклучок, зачувување со помош на USB полнач или компјутер, USB напојување проблеми. 2, Концизен начин, меѓународните популарни hale линија дизајн совршен толкување на модерната естетика, погоден за сите декорација стил. 3, Таблата се користи за увоз на КОМПЈУТЕР материјал со висок квалитет, висока цврстина, отпорност, пламен retardant перформанси е силна. 4, Штекер бакар користење на високо-квалитетен калај phosphor бронза, висок сила, добра еластичност, деформација, висока електрична спроводливост. 5, 2400m A полнење струја, поддршка на таблети, како што јас телефонот и други паметни телефони, но исто така и поддршка на други видови на мобилни телефони, MP3 плеери и други USB терминал. 6, USB полнење модул повеќе за заштита на дизајн. Ac влез коло, во текот тековната заштита, спречување на ac влез исклучок да се заштити USB полнење модул; Излезен напон заштита, USB излезен напон стабилност во опсег на нормален напон, USB излезен напон е премногу висок за да се спречи изгори од терминал USB уред. 7, Двојно дупка приклучок за заштита на врата, врата дизајн со двојна заштита, спречување на unipolar вметната, заштита на безбедноста на семејството. 8, Нови GB 5 дупка приклучок, повеќе погодна за употреба на Кинески навика. 1 X 5 дупка двојна USB бела електричниот штекер

Основни карактеристики

Стандард:
Други
Бренд Име:
Heanttv
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
5
Примена:
Болница,Станбени / Општа Намена
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
DH-066WL
Заштита Од Преоптоварување:
No
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Број на USB Порти:
2
WIFI:
No
Еден USB Max Излез:
5V 2.4 НА
Тип:
Електричниот Приклучок
Номинална Струја:
10A
Номинална Напон:
110-240V
Примена:
Хотели, училишта и така натаму

Најдобри понуди