• Обновено
LAOA Мулти-fonction 7 во 1 Жица Stripper висока јачина SPHC Материјал Crimping Клешти Бренд Електрична алатка

LAOA Мулти-fonction 7 во 1 Жица Stripper висока јачина SPHC Материјал Crimping Клешти Бренд Електрична алатка

Buyers rating:
-49 % DEN 587.00
DEN 1151.04

Залиха


За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на стоките до купувачот. 2.Сите производи се вистински опис во нашата продавница. Ве молиме прочитајте опис на производот внимателно. 3.Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас. За плаќање : 1.Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар)、 Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн. За пратката: 1. Ние ќе го испратам нарачката во рок од 3 дена кога ќе ја добиете вашата исплата. (Освен празник) 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои Специјални земји и APO/FPO) 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Услуги на клиентите: 1.По добивањето на пратката.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. 2.Ако сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да ни даде добра повратна информација. Ова е нашиот најголем охрабрување.
Повеќе прашања, ве молиме кликнете :
Купувачи само-помош :

Основни карактеристики

Големина(инчен):
црвена, зелена
Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Јапонски
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Бренд Име:
LAOA
Број На Модел На:
LA815041, LA815042
Материјал:
SPHC

Најдобри понуди

евтини ferramentas LS-04WF 1-6mm2 ferrules crimper
  • Обновено
Оценка на клиентот:

евтини ferramentas LS-04WF 1-6mm2 ferrules crimper

евтини ferramentas LS04 WF 16mm2 ferrules crimperОпис На Производот1.Детали decriptionТочка Бр : LS04 WFLcrimping за жицакрај ferrulesжицак�

DEN 245.76