• Обновено
YUPARD XM-L2 led T6 3*L2 Светло Факел Водоотпорен подводни нуркач нуркање Светилка бела жолта светлина 4000 lumens батерија 18650

YUPARD XM-L2 led T6 3*L2 Светло Факел Водоотпорен подводни нуркач нуркање Светилка бела жолта светлина 4000 lumens

Buyers rating:
-48 % DEN 948.00
DEN 1824.00

Залиха


НАПОМЕНА :
1.XML T6 LED - жолта светлина ; XM-L2 LED - бела светлина
2. еден светло значи дека една светилка (без батерија и полнач)
3. светилка батерија полнач значи една светилка + 2*2200 m Ah батерија 18650 + полнач
4.ако цел еден светилка,ние ќе ја испрати од кина пост
5.ако цел светилка батерија полнач ,ние ќе ја испрати од Холандија пост
Опис
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. светла LED светло. Повеќе од 30 метри ефективни растојание на светлината под вода. Висока моќност бела LED живот-век до 100,000 часа, за да се избегне замена на светилки. Windbreak дожд protetion водоотпорни, лесно да се справи со тешките надворешна средина. Ергономски дизајн гумени делови зголемување на допир, им даде повеќе резолуцијата за заклучување. Батерија : 2x батерија 18650 Лумен : 4000 LM. Идеален избор за надворешна употреба и тесто живот. 1 префрлете го Режимот : висока светлина Димензии : 200mm (L) x 43mm (HD) x 30мм (ТД) Нето Тежина(g) : 251g Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
бела, жолта
Боја На Каросеријата:
една светилка, светилка батерија полнач
Тип На Објект:
Рефлектори
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Бренд Име:
yupard
Осветлување Растојание:
200-500 m
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Светилка:
нуркање
Водоотпорен:
Yes
боја:
Жолта,Бела
Лумен:
> 350
Зум:
No
сертификација:
CCC,CE
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
18650,Литиум Јонска
Број На Модел На:
982
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Wattage:
30
Модел на LED Монистра:
L2

Најдобри понуди