• Обновено
Гроздобер точка чипка цвет молив торба , флорални молив торбичка како корејски молив случај

Гроздобер точка чипка цвет молив торба , флорални молив торбичка како корејски молив случај

Buyers rating:
-15 % DEN 714.00
DEN 840.48

Залиха


12pcs по цел
Четири боја може да бидат избрани.
Ако сакате специфична боја , ве молиме да му кажете на боја број според следнава слика , инаку ние ќе испрати мешана боја
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Основни карактеристики

боја:
Мешана боја, Специфична боја
Тип:
Молив Случај
категорија:
Молив Торба
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Материјал:
кожа
Големина:
18 X 5 cm
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Новина:
Yes
Број На Модел На:
PBOX011

Најдобри понуди