• Обновено
Преносни 17 150DB Супер Висока 12V/24V Еден Труба Воздух Рог Компресор за Полнење за Возила / Камиони / Чамци / Мотоцикли / Возила

Преносни 17 150DB Супер Висока 12V/24V Еден Труба Воздух Рог Компресор за Полнење за Возила / Камиони / Чамци

Buyers rating:
-28 % DEN 930.00
DEN 1291.68

Залиха


Преносни 17" 150 DB Супер Висока 12 V/24 V Еден Труба Воздух Рог Компресор за Полнење за Возила / Камиони / Чамци / Мотоцикли / Возила
Спецификации :
Карактеристики : - Еден труба, нема воздух систем е потребно. - Лесно да се вклопи, glistening хром доработка и одбраната воз рог звук. - Погоден за автомобили, камиони, бродови, мотоцикл, било 12 V возила. - Труба должина : 450mm, труби бел ширина : 95mm. - Прилог завртки и загради се вклучени. - Може да се вклопат во речиси секое возило, но ја испорача голема звук што треба. Материјал Тип : Метал,Пластика Објект Дијаметар : 9.5 cm Предмет Тип : Мулти-тон & Claxon Рогови Објект Должина : 45см Објект Ширина : 41cm Излез : 150 DB Карактеристики : Трајни,Преносни Погоден за : Автомобили, Камиони, Бродови, Мотоцикл, Возила Пакет Тежина : 1095 G / 38.63 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 450*110*95 ММ / 17.72*4.33*3.74 Инчи Мало Пакување : Да, Општо Кутија Пакет се Вклучуваат : 1 x Еден Труба Воздух Рог 1 x Воздушниот Компресор

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Објектот Должина:
45
Бренд Име:
IZTOSS
Објектот Ширина:
41
Објектот Дијаметар:
9.5
Модел Година:
2017
Име На Модел:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1.12
Специјални Функции:
направи моќен звук

Најдобри понуди

Автоматско полевање тајмер
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Автоматско полевање тајмер

Овој производ е најголемата предност : Контролорот за Жеџијанг, чип е многу стабилен Со соларни полнење

DEN 4319.52