• Обновено
fonte chaveada 24v 10a вклучен моќ 240w 220v AC-DC 12v 20a индустриско напојување 5v 24v 10a 48v 5a префрлување извор на енергија

fonte chaveada 24v 10a вклучен моќ 240w 220v AC-DC 12v 20a индустриско напојување 5v 24v 10a 48v 5a префрлување

Buyers rating:
DEN 1324.32

Залиха


Ако не, тогаш ние ќе ги пренесе нашите стандардниот тип : влезен напон 220v AC , излезен напон 12v DC.5
S-240-12
S-240-13.
Превозот Ние обично брод производ во рок од 3 работни дена по плаќањето е целосно да се примени.

Основни карактеристики

Излезниот Напон:
5V, 12V, 13.5 V, 24V, 27V, 36V, 48V, Други
Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
S-240
Излезна Моќност:
201 - 300W
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HUPSUN
Излезна Струја:
6A
Фрекфенција:
50/60 Hz
Тип:
стандард(И)
влезен напон (вклучен):
110V/220V AC
стандардно испорака за влезен напон:
220V AC
излезен напон (различни):
5v, 12v, 13.5 v, 15v, 24v, 27v, 48v
стандардно испорака за излезниот напон:
извор 12v , fonte 12v
се препорачува излез тип на:
fonte 12v 20a / 24v 10a напојување
Излезниот Напон:
5v, 12v, 13.5 v, 15v, 24v, 27v, 48v
Излезна Струја:
45A, 20A, 16.5 А, 10A

Најдобри понуди