• Обновено
Висок Квалитет 9W 50cm 36 5630 LED SMD Водоотпорен Тешко Цврсти Стриптиз Бар Кабинет Светлина Чиста Бела Топло Бела Со Капак DC12V

Висок Квалитет 9W 50cm 36 5630 LED SMD Водоотпорен Тешко Цврсти Стриптиз Бар Кабинет Светлина Чиста Бела Топло

Buyers rating:
-20 % DEN 142.00
DEN 177.12

Залиха

Одделение Led чип гаранција, тоа е истата осветленост и боја натпревар за секоја Led чип и со стареење на постапката.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.
Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба на
услуга.
Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .
Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние ќе направиме подобро! -
.
Карактеристики : заштеда на Енергија,Долг животен век,Одржување слободни.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка. default mail Кина Пост.
Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа
ве информираме следење на број. : )
Со Почит. Пратки во најбрзо време.
ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА
/
Sumbit онлајн
примена
/
-
/
Презентацијата за да Не одговара на
враќање правила се врати правила
/
Трговецот се обврзува дека Трговецот не се согласува
/
Купувачот се врати Платформа
/ интервенција
УСПЕХ /
^ Бизнис Купувачот
^ responsbility responsbility
^ /
^ Купувачот се врати Неуспех
^-/
Драг пријател :
Ви благодариме за вас шопинг за нас.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Smuxi
Употреба:
Затворен Осветлување
Гаранција:
no
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CE
Wattage:
9w
Карактеристики:
Други
Употреба:
празник
Број На Модел На:
Други
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла

Најдобри понуди