• Обновено
DoreenBeads Ограничен Бисер Нерегуларни Кристал Монистра Multicolor Камелија Брошеви Долги Игли plug долга Игла Одговараат Brooch,1 Парче

DoreenBeads Ограничен Бисер Нерегуларни Кристал Монистра Multicolor Камелија Брошеви Долги Игли plug долга Игла

Buyers rating:
-20 % DEN 156.00
DEN 195.84

Залиха



Добредојдовте на Мажите Продавница за Накит : -D
Ве молиме Преземете СТАН
Контакт
Можете да контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа .
Брод документот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Сите нарачки Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн. Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата. Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас.
- Откако Услуга
Ние не го прифати враќа или размена. Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот, ве молиме не двоумете се да контактирате!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
AE084206 AE084207 AE084208 AE084209 AE084210
Бренд Име:
DoreenBeads
Брошеви Тип:
Иглички
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Материјал:
Ткаенини

Најдобри понуди

Моден brooch Птица Глеѓ Pin брошеви C456
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Моден brooch Птица Глеѓ Pin брошеви C456

ЗА ТАРИФА : Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ) Ние arecommitted на вашиот 100% за

DEN 249.60