• Обновено
Atreus H4 Доведоа Автомобил Светла H13 9004 9007 36W X2 6000K Белата Сијалица За Hyundai i30 Peugeot 206 307 Опел astra h j Chevrolet cruze

Atreus H4 Доведоа Автомобил Светла H13 9004 9007 36W X2 6000K Белата Сијалица За Hyundai i30 Peugeot 206 307

Buyers rating:
-30 % DEN 998.00
DEN 1425.60

Залиха

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.2 На Светлината : 7600lm/set, 3800lm/сијалица Материјал : Алуминиум Зрак Агол : 2 несакани 280 степен емитуваат Водоотпорен : IP67 Патент Дизајн : Висока-брзина на исклучување на вентилаторот за Дисипација на Топлина LED кол : 2 ПАРЧИЊА Прилагодено ПАРЧЕ чипс Сертификати : CE, Ro HS Внимание : Овој вид на LED сијалица е универзален една, и е компатибилен со повеќето автомобили, Но Возила како што Dodge, Chrysler, GMC, Ауди, БМВ, Мерцедес и "фолксваген" Итн High-End автомобили може да бара Canbus Декодер за да се избегне треперење Овде е линкот на Canbus Декодер Пакет се вклучени : 1 Пар Led Светла
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Низок Напон Заштита, Висока прецизност за Постојан Струја Возачот Чип. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Изградена во IC Коло (Тековна Регулаторот)-го Спречува LED Штета Од Напонски Варијации & Шила.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. PS : Русија, САД, АУ без царина.000 Часа животен Век. 200% посветла од вашите акции Халоген фарови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Спецификации : Сијалица Тип : H4, H13, 9004, 9007 Висока зрачна / Низок зрак Боја температура за опција : 6000 K/Бела 3000 K Златна Моќ : 72 W/set,36 W/сијалица Напон : DC9 V-24 V Текст : 2.

Основни карактеристики

Тип Socket:
9004/HB1 Hi/Lo, 9007/HB5 Hi/Lo, 9008/H13 Hi/Lo, H4/9003/HB2 Hi/Lo
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Автомобил модел:
универзален автомобил
Автомобил Марка:
За ауди Бенц ауди фолксваген форд toyota, lexus
Led Чип Производител:
Epistar
Wattage:
36W*2
Бренд Име:
Atreus
Водоотпорен го оценувате :
IP67
Напон:
9-30V
Светлата Стил:
H4, H13, 9004, 9007
Супер долг живот:
50000 часа

Најдобри понуди

stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40