• Обновено
DWZ 10pcs Новата A-Тип 1/8 Совет ХСС во Комбинација Центар Вежба 60 степени Агол Countersink Малку

DWZ 10pcs Новата A-Тип 1/8 Совет ХСС во Комбинација Центар Вежба 60 степени Агол Countersink Малку

Buyers rating:
-7 % DEN 222.00
DEN 239.04

Залиха


Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Секоја вежба има двојно крајот и е земја со стандардна 60 степен вклучени агол.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Пакет се вклучени :
10 x ХСС Центар Вежба
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.
Спецификација За Производ :
Бренд нови
Материјал : ХСС
Тип : A-Тип
Совет Агли : 60°
Совет Дијаметар Големина : прибл.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. (Без заштита chamfers композитни центар вежба)
Висока јакост и цврстина.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Издржливи во употреба. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. 1/8"
Производ Функција :
Општи материјали центрирање дупка обработка и chamfering обработка.
Лесен за употреба.
Сечење брзо, добро чип евакуација.
Работ јасни, остри. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
High Speed Челик
Број На Модел На:
DWZ ХСС Центар Вежба
Должина:
3.15
Тип:
Центар Вежба Малку
Бренд Име:
DWZ
Употреба:
За Дупчење Дрво

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 1pc 6.5*150mm Цврсти легури Совет СДС Плус Круг месо тело 4 шупливи Чекан Вежба Малку за конкретни/тули/ѕид/мермер
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот 1pc 6.5*150mm Цврсти легури Совет СДС Плус Круг месо тело 4 шупливи Чекан Вежба Малку за конкретни/тули/ѕид/мермер

Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите Ние �

DEN 191.52