• Обновено
kraft Мобилен Телефон Случај пакување, кутии,мобилен телефон покритие пакување Kraft кутии со пластичен прозорец за накит, кутии за пакување

kraft Мобилен Телефон Случај пакување, кутии,мобилен телефон покритие пакување Kraft кутии со пластичен прозорец

Buyers rating:
-5 % DEN 575.00
DEN 604.80

Залиха


kraft Мобилен Телефон Случај пакување, кутии,мобилен телефон покритие пакување Kraft кутии со пластичен прозорец
Answer : ___________________________ Note : Само кутија, Без декорација
ние ги испратите кутии од станот.
Што треба да се свитка себе
300gsm kraft картичка/бела карта и црна, без попуст купони,
големина 156*90*15mm,со 19mm закачалка,Прозорец големина : 123*68mm
175x105x17mm ,со 22mm закачалка,големината на Прозорецот треба : 140*80mm
175x105x25mm ,со 22mm закачалка,големината на Прозорецот треба : 138*80mm
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Основни карактеристики

Подарок Кутија Големина:
175x105x25mm, 175x105x17mm, 156x90x15mm
Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
мобилен телефон покритие пакување Kraft кутии со пластичен прозорец
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Шема:
Никој
Материјал:
Картон

Најдобри понуди

TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 84.00 91.20