• Обновено
Уметност дизајн мапата на Светот винил ѕид налепница дома декорација мапата ѕид decals отстранлив DIY куќа оркестарот Шема за дневна соба

Уметност дизајн мапата на Светот винил ѕид налепница дома декорација мапата ѕид decals отстранлив DIY куќа оркестарот

Buyers rating:
-10 % DEN 245.00
DEN 272.16

Залиха


Професионално и безбедно пакет
↓↓Ќе го заштити производството убаво за секој клиент↓↓
Направи Сопствен Decal/Mural Од Вашите Фотографии.
(БЕСПЛАТНО да започнете)
Е-пошта или Разговори со нас вашето барање, Дозволете ни да направи сопствен decal или mural од вашите фотографии. Испратете ни ја вашата омилена семејни фотографии, вашиот омилен автомобил, семеен пес, познати цитати или нешто што може да се замисли. Тоа е БЕСПЛАТНО да започнете. Ние ќе ви e нацрт на вашиот дизајн и цена понуда во зависност од големината и бојата. Можете да добијат финално одобрување. Винил ѕид decals се отстранува, но не ре-positionable. Поголеми димензии ќе дојде во повеќе секции. Сите decals дојде со своите уникатни инструкции. Уметноста Оркестарот decals може да се примени на повеќето рамни површини, вклучувајќи малку текстура ѕидови, прозорци, огледала, или било каква мазна површина. Тие, исто така може да се применува на вашето возило.

Основни карактеристики

Големина:
Small 58cm x 30cm, Big 111cm x 58cm
Бренд Име:
Georgiana
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
QT-0395
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
избор на боја:
изберете боја од боја табела ве молиме
Стил:
Шема
Тема:
мапата на светот ѕид налепница
Применливи Простор:
вол & стакло & соби & плочка
токсични:
Не-Токсични
испорака:
Безбеден и Брз
Пакет:
Меѓународниот стандард
оригиналниот:
Кина главниот земјиште shandong
Големина:
големи и мали
Функција:
Табла Налепница

Најдобри понуди